آموزش نحوه انتخاب واحد به صورت تصویری

1- ابتدا آدرس سایت را وارد کرده و بر روی ورود به سایت آموزش کلیک کنید. آدرس سایت (http://109.230.70.162)  

 

 2- در این قسمت در کادر نام کاربری «شماره دانشجویی» و در کادر رمز عبور « شماره شناسنامه» خود را وارد نمایید.

 

 3 - در پرو فایل خود از نوار منو سمت راست در قسمت «سیستم مدیریت آموزش» گزینه « انتخاب واحد»  و در زیر مجموعه آن انتخاب واحد را انتخاب کنید .

 

 4 - در صفحه باز شده مبلغ پرداختی جهت ورود به ثبت نام را به شما نمایش میدهد که برای پرداخت آنلاین بر روی پرداخت الکترونیک کلیک نمایید . 

 

5- در صفحه باز شده مبلغ پرداختی را چک کرده و بر روی عکس بانک تجارت کلیک نمایید .

 

6 - در صفحه جدید که صفحه سامانه پرداخت اینترنتی بانک تجارت می باشد در کادر نمایش داده شده شماره پرداخت خود را برای پیگیری های بعدی یادداشت نمایید و بر روی پرداخت کلیک کنید . 

 

 7 - در صفحه باز شده باید اطلاعات مندرج بر روی کارت عابر بانک خود را وارد نمایید. در ضمن برای امنیت بیشتر از صفحه کلید قرار داده شده در سمت چپ صفحه برای درج رمز دوم کارت و ccv2 استفاده نمایید. بعد از درج اطلاعات بر روی پرداخت کلیک نمایید . 

نکته :شایان به ذکر است که تنها افرادی می توانند از این سامانه استفاده کنند که دارای یکی از کارتهای عضو شتاب بوده و همچنین رمز دوم کارت خود را از دستگاه خود پرداز دریافت کرده باشند 

 

 8 - در صفحه جدید، کدی را که در عکس نمایش داده شده است در داخل  کادر پایین آن وارد نمایید و بر روی تأیید کلیک کنید . 

 

9- در صفحه باز شده اطلاعات داده شده را یادداشت کرده و بر روی خروج کلیک نمایید .

 

 10 - حالا به صفحه اول پروفایل خود باز گشته اید برای انتخاب واحد  باز بر روی انتخاب واحد کلیک نمایید که پس از کلیک صفحه ای که در عکس میبینید نمایش داده میشود که بر روی « انتخاب از لیست گروه های ارائه شده» کلیک نمایید . 

 

 11 - یک کادر میان بر باز میشود که شامل لیست درس های ارائه شده می باشد که باید با توجه به جدولی که در آدرس رو به رو میباشد درس ها را انتخاب کنید .  « http://109.230.70.162/dars.htm »

نکته: برای انتخاب دروس فقط کافیست بر روی شماره کد گروه کلیک نمایید. تا در جدول پشت آن درج گردد . 

 

12- بعد از انجام عملیات های بالا صفحه را ببندید و در صفحه اصلی پروفایل خود در نوار منو سمت راست بر روی سیستم مدیریت آموزش و سپس بر روی گزارشات آمار  و سپس بر روی دانشجویان  و سپس بر روی کارنامه ترم به ترم کلیک نمایید .

 

 13- در صفحه باز شده بر روی نمایش گزارش کلیک کنید و در صفحه باز شده هنگامی که دروس ترم مهر ماه خود را رویت کردید پس انتخاب واحد شما موفقیت آمیز بوده است 

 

                                    با آروزی پیروزی برای شما دوستان عزیز

                                                     موفق باشید .

 

لبخندمنتظر نظر های شما عزیزان هستیم لبخند

/ 0 نظر / 53 بازدید