دانلود کتاب های آموزشی

آموزش ساخت ایمیل در شبکه های کامپیوتری
 
نام کتاب :  آموزش ساخت ایمیل در شبکه های کامپیوتری

نویسنده : فرشید باباجانی

ناشر :  قبولی                                                     

زبان کتاب : فارسی

تعداد صفحه :  ۱۷

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۹۶۶  Kb

در این کتاب شما به صوت کاملا ساده و تصویری فرا میگرید که چگونه در شبکه محلی خود ایمیل ایجاد نمایید و با سایر اعضای شبکه از طریق ایمیل محلی ارتباط برقرار کنید

 

 

 

 
امنیت فناوری اطلاعات

نام کتاب :  راهنمای امنیت فناوری اطلاعات

نویسنده : جورج سادوسکای، جیمز اکس. دمپزی، آلن گرین برگ، باربارا جی.مک، آلن شوارتز

ناشر :  قبولی

زبان کتاب:  فارسی

تعداد صفحه :  ۵۰۹

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۴,۴۲۰  Kb

امنیت فناوری اطلاعات : راهنمای امنیت فناوری اطلاعات،راهنمایی کاربردی جهت فهم و اجرای گامهای دستیابی به امنیت در کاربردهای حوزه فناوری اطلاعات در منزل و محل کار شما است. گرچه این کتاب بهترین و نوین‌ترین راهکارها را در زمینة فناوری اطلاعات ارائه می‌دهد، اما در اصل برای خوانندگان کشورهای درحال توسعه نوشته شده است.

 

 

 

   دانلود کتاب ویروسهای کامپیوتری و راههای از بین بردن آنها

نام کتاب :  ویروسهای کامپیوتری و راههای از بین بردن آنها

نویسنده : نامشخص

ناشر :  قبولی

زبان کتاب : فارسی

تعداد صفحه :  ۲۳

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۶۴۹ Kb

ویروس رایانه‌ای عبارتی است برای یک برنامه ناخواسته مخرب که می‌تواند روی رایانه‌ها منتشر و اجرا گردد. معمولاً ویروس‌ها توسط برنامه‌نویسان برای مقاصد گوناگون نوشته می‌شوند. اهدافی چون شهرت، انتقام، ایجاد خسارت، و یا اهداف اقتصادی می‌توانند باعث ایجاد انگیزه در نوشتن ویروس رایانه‌ای شوند. برخی از ویروسها بسیار مخرب هستند و برخی تنها جنبه تبلیغاتی دارند.

 

 

 

 

دانلود کتاب  PDF ترفندهای افزایش سرعت ویندوز XP

نام کتاب :  ترفندهای افزایش سرعت ویندوز XP

نویسنده : میلاد میرنجاتی

ناشر :  قبولی

زبان کتاب : فارسی

تعداد صفحه :  ۲۱

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۳۳۲ Kb

در این کتاب چندین روش برای بالا بردن سرعت ویندوز XP معرفی شده است که شما میتوانید با استفاده از آنها این کار را به سادگی انجام دهید. در این کتاب سعی شده راه هایی را معرفی نماییم که سرعت ویندوز xp را بالاتر ببرد. شما می توانید با خیالی آسوده این مراحل را انجام دهید ، زیرا این نکات قبلا تست شده اند و هیچ مشکلی را پدید نمی آورند. روشهای بسیار متنوع دیگری نیز وجود دارند که به طرق مختلف در این وبلاگ در مورد آنها بحث شده است.  با توجه به اینکه ویندوز XP تبدیل به یکی از عمومی ترین ویندوزهای مورد استفاده توسط کاربران مختلف گشته است ، و با توجه به اینکه سیستم های مختلف با قدرتهای متفاوتی از این ویندوز استفاده مینمایند ، بنابراین شما میتوانید با این روشها در واقع ویندوز XP خود را با شرایط سیستم خود مطابقت داده و بهترین نتیجه و استفاده را از آن داشته باشید.

 

 

 

 

 دانلود کتاب آموزش زبان XHTML

نام کتاب :  آموزش زبان XHTML

نویسنده :  بهنام حسن پور

ناشر :  قبولی

زبان کتاب : فارسی

تعداد صفحه :  ۵۳

قالب کتاب : PDF

حجم فایل :  ۶۳۷  Kb

زبان امتدادپذیر نشانه‌گذاری فرامتن یا اکس‌اچ‌تی‌ام‌ال ( Extensible HyperText
Markup Language – XHTML) همان اچ‌تی‌ام‌ال است به همراه رعایت دقیق تمامی قواعد و دستورات نحوی نزدیک‌تر به زبان اکس‌ام‌ال که موجبات افزایش اطمینان از عمل‌کرد صححیح سندها در شرایط پیچیده‌تر موجود در اینترنت امروزین را فراهم می‌سازد. XHTMLها، نوع‌های سندها و ماژول‌ها در حال حاضر و در آینده هستند که در واقع زیر مجموعه و گسترش یافته HTML4 است. این نوع اسناد بر پایه XML هستند هستند و برای کار در ترکیب با عامل کاربر مبتنی بر XML طراحی شده‌اند. XHTML جایگزینی برای HTML و در واقع آخرین نسخه آن در حال حاضر است

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 6 بازدید